تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
انتظارات از مهندسی هوافضا

Image result for aerospace engineering

چه چیزی را از درجه مهندسی هوانوردی انتظار شما معمولا درجه مهندسی هوانوردی به عنوان یک BENG (لیسانس مهندسی) و منگ (کارشناسی ارشد در مهندسی) اشاره پیدا کنید. درجه مهندسی حمل و نقل هوایی در مقطع کارشناسی معمولا آخرین سه یا چهار سال است، اما بسیاری از موسسات دانش آموزان اجازه پیشرفت به طور مستقیم به یک کارشناسی ارشد در مهندسی حمل و نقل هوایی، گسترش طول دوره را با یک سال دیگر یا دو. در چنین مواردی، دانش آموزان BENG و منگ را به دوره مشابه برای دو یا سه سال اول، و مناسب دانش آموزان به خوبی انجام و سپس با BENG ادامه برای یک سال بیشتر و یا پیشرفت را به جوی پیشرفته بیشتر Meng مدت دو سال.

برخی از موسسات نیز ممکن است برای این انتقال در سال اول و دوم از رشته BENG اجازه می دهد در حالی که دیگران اجازه می دهد نامزدها پس از متوسطه برای ثبت نام در مهندسی فورا. چند نهادهای همچنین ارائه برنامه های مقطع کاردانی، اما این معمولا برای تمرین متخصصین مهندسی که در حال حاضر در رشته مرتبط فارغ التحصیل محفوظ است،و می خواهید به تغییر شغل به مهندسی حمل و نقل هوایی.

آموزش در درجه اول مبتنی بر سخنرانی، با دانش آموزان نیز تکمیل دوره و آزمایشگاهی تمرینات، حضور در آموزش و شرکت در سفرهای رشته است. کار گروهی و کار طراحی گروه ممکن است یک عنصر، با مطالعه مستقل انتظار می رود در تمام برنامه های مدرک و ارزیابی بین امتحانات و پروژه های درسی تقسیم شده است.

بسته به امکانات خود را انتخاب نهاد، شما ممکن است قادر به شرکت در سخنرانی توسط کارشناسان در صنعت هوافضا داده می شود، و حتی سواری تجربه در شبیه ساز پرواز. شرایط ورود برای درجه مهندسی هوانوردی شما باید در ریاضیات و فیزیک بسیار صالح به منظور اعمال - انتظار مهارت خود را در این دو موضوع به دقت مورد آزمایش قرار. و اگر مدرک خود را به زبان انگلیسی آموزش داده شده و شما یک دانشجوی بین المللی می باشد، شما ممکن است نیاز به اثبات مهارت خود را از طریق آزمون های استاندارد مانند IELTS و یا یک دوره زبان انگلیسی قبل از شروع مدرک خود را در جهت به دست آوردن ویزای دانشجویی یا ورود به برنامه است.

کلمات کلیدی مرتبط: استخدام منشی در منزل تهران , خیاط در منطقه یازده , استخدام تعمیرکار خودرو , تعمیرکار تمام وقت در منیریه مسلط به زبان آلمانی , استخدام بازاریاب تهران , فیزیوتراپ سایت در منطقه 9 , کارشناس تحقیقات بازار , بانک سینا منظریه با پورسانت بالا , آگهی استخدام تایپیست , منطقه شانزده بازاریاب پاره وقت ,
:: برچسب ها : بانک سینا منظریه با پورسانت بالا , آگهی استخدام تایپیست ,
ن : تهرانی
ت : سه شنبه 15 دی 1394
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)